Prodavač/ka - zkrácený pp

PEAL a.s. (MPSV)

Místo práce
Vyskočilova 1100, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-20
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEAL a.s., IČ 25775634, http://www.peal.cz
Pracoviště:PEAL a.s. - 008 Vyskočilova, Vyskočilova 1100/2,140 00 Praha 4-Michle

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-20
Mzdové rozpětí:od 6000 do 8000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Vyskočilova 1100/2,140 00 Praha 4-Michle
Kontakt: Ing. Pavel Dostál, tel.: 725 978 641 (kdykoliv), e-mail: [email protected] - pošlete prosím životopis s uvedením pozice a místa

Směnnost 2 směny, turnusové služby

Do prodejny Don Pealo na Brumlovce přijmeme zaměstnance na poloviční úvazek. Směny buď 1x - 2x týdně 12 h. nebo 4 h denně po - pá. R: od 7:00, odpolední do 19:00 (varianty dle domluvy). Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme: stabilní zaměstnání, mzdu až 9 000 Kč za 20 hodin týdně, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy, stravenky

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 12373770760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity