Prodavač/ka

PEAL a.s. (MPSV)

Místo práce
Lodžská 850, 181 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEAL a.s., IČ 25775634, http://www.peal.cz
Pracoviště:PEAL a.s. - 004 Lodžská, Lodžská 850/6,181 00 Praha 8-Troja

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 17000 do 18500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Lodžská 850/6,181 00 Praha 8-Troja
Kontakt: Horák Aleš, tel.: 702 053 804 (kdykoliv), e-mail: [email protected]

Do prodejny Don Pealo, obchodní centrum Krakov, Praha 8 (tabák, luxusní alkohol) hledáme prodavače/ku na plný pracovní úvazek, Nabízíme mzdu 17 - 18 000 Kč, stravenky, odměny, dodatkovou dovolenou, zaměstnanecké slevy, práci ve stabilní společnosti. Požadujeme komunikativnost, bezúhonnost a spolehlivost. Turnusové směny. Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, výkonnostní odměny, dovolená navíc, zaměstnanecké slevy

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 12262200778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity