Prodavač/ka poloviční úvazek

PEAL a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 2127, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEAL a.s., IČ 25775634
Pracoviště:PEAL a.s. Benešov, Nádražní 2127, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 8000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do nově otevírané prodejny Don Pealo v Benešově u nádraží přijmeme zaměstnance. Směny upřesníme u pohovoru. Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme: stabilní zaměstnání, mzdu 8 000 Kč, při plném úvazku 16 000 kč,stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy, dodatečnou dovolenou, Posílejte mailem životopis s uvedením názvu pozice. Budete pozváni k výběrovému řízení.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 12695670789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity