Sociální pracovník - ce

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem (MPSV)

Bezručova 1006, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12550 - 18890 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem, IČ 75065649
Pracoviště:Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad LABEM - Dům Žofie, Bezručova 1006, 54401 Dvůr Králové nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 12550 do 18890 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - CE - pro azylový dům a noclehárnu, min. VOŠ vzdělání ( dle § 110 ods. (4 ) zákona o sociálních službách, znalosti právních předpisů potřebných pro výkon nabízené pozice, praxe v oboru - sociální práce s osobami se zvýšeným rizikem sociálního vyloučení - min. 1 rok,orientace na člověka, jeho cíle a potřeby, empatie, komunikační dovednosti, pozitivní myšlení, vysoká odolnost vůči zátěži, výrazný smysl pro zodpovědnost, ochota se dále vzdělávat, organizační schopnosti, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B, prac. poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou, prac. doba: pracovní dny - střídání dvou režimů: 7,30 - 16,00 hod. a 11,00 - 19,30 hod., mzda: dle odpracovaných let 12500 - 18890,-Kč + 1000,-Kč rizikový příplatek, po zapracování zvýšení platu o osobní ohodnocení, uzávěrka přihlášek : 8.9.2014 ( přihlášku dodejte v zalepené obálce na adresu Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem, El. Krásnohorské 2962, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, obálku označte ,,VŘ - sociální pracovník - neotvírat), přesné znění výběrového řízení : viz.www.psdvurkralove.cz

Poslední změna:2014-10-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 7193670739

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání