Pracovník v sociálních službách - pečovatelé

Pečovatelská služba okresu Benešov (MPSV)

Místo práce
Malé Náměstí 2006, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
9000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pečovatelská služba okresu Benešov, IČ 71459251
Pracoviště:Pečovatelská služba okresu Benešov,, Malé Náměstí 2006, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 9000 do 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Týnec nad Sázavou
Pracovník v sociálních službách - pečovatelka bude vykonávat terénní pečovatelskou službu, kdy je jejím úkolem zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Při výkonu pečovatelské služby je používáno vozidlo organizace. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě.Místo výkonu práce: Týnec nad Sázavou
Požadavky zaměstnavatele:Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.
Řidičský průkaz - aktivní řidič.Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikaci a zápočtu let praxe.
KONTAKTOVAT :V prac. dny 7.00 - 16.00 hod., tel.: 603593085, osobně -Benešov, Malé náměstí 2006 - po telefonické domluvě

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 11611450767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou