Speciální pedagog

Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78 (MPSV)

Místo práce
Voříškova 823, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speciální pedagogové (23591)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78, IČ 49777564
Pracoviště:Pedagogicko-psychologická poradna, pracoviště Klatovy, Voříškova 823, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 22140 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme speciálního pedagoga pro Pedagogicko-psychologickou poradnu Klatovy. Práce zahrnuje speciální ped. diagnostiku, kontakty se školami, konzultace s pedagogy a rodiči.

Požadujeme: empatický přístup ke klientům, výborné komunikační dovednosti, stresovou odolnost, nekonfliktnost a pracovitost.
Nabízíme kreativní práci ve stabilním pracovním prostředí, flexibilitu v časovém rozvržení práce. PP na dobu neručitou, možnost zkráceného úvazku.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená 8 týdnů

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 11830200705

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně