Administrativní pracovník/ice v ppp

Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78 (MPSV)

Místo práce
Částkova 691, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
11980 - 18010 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78, IČ 49777564, http://www.pepor.pilsedu.cz
Pracoviště:Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, Částkova 691/78, Lobzy, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 11980 do 18010 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy a motivační dopis zasílat do 15.1.2017 na e-mail: [email protected], nebo na adresu PPP Plzeň, Částkova 78, 326 00 Plzeň.
Pozice: Administrativní pracovník/ce
Místo výkonu práce: Plzeň, úvazek 0,6
Plat dle platových tabulek ve školství a dle započitatelné praxe od 11 980 Kč do 18 010 Kč při úvazku 1,0.
Požadavky: SŠ s maturitou, znalost práce na PC, praxe vítána.

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11838260726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou