Pracovník/pracovnice obchodního oddělení se zaměřením na strojírenství

PEDDY Group s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podkrušnohorská 240, 436 03 Litvínov, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEDDY Group s.r.o., IČ 28683927
Pracoviště:PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, Chudeřín, 436 03 Litvínov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 32000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: zpracování nabídek, účast ve výběrových řízeních a jejich administrace, komunikace se zákazníkem , technická konzultace, specifikace požadavků zákazníka výrobci a to i v AJ.
Požadavky: Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického a strojního charakteru.
Např: Fakulta strojní obor konstrukce strojů a zařízení, Průmyslová škola – strojírenství.
znalost problematiky strojírenství a obchodu
kontakty ve strojírenství v rámci ČR
výborná znalost AJ nebo NJ jazyka
řidičský průkaz skupiny B
velmi dobrá znalost práce na PC
aktivní pracovní přístup, flexibilita, samostatnost, organizační schopnosti
nabízíme:
Značnou participaci na dosažených výsledcích, formou pohyblivé složky mzdy.
Práci v dynamické a progresivní firmě.
Motivující prostředí v kolektivu stejně zaměřených lidí.
HLÁSIT SE: [email protected] ,Ptáčková Simona, tel.: 774509233, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11416140782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou