Konstuktér/ka - projektant/ka strojních konstrukcí

PEGA HOIST, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Fáblovka 547, 533 52 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEGA HOIST, s.r.o., IČ 62955322, http://www.pega-hoist.com
Pracoviště:PEGA HOIST, s.r.o. - provozovna, Fáblovka 547, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme mezinárodně známý výrobce stavebních a průmyslových výtahů pro export do celého světa.
Místo výkonu práce Staré Hradiště.
Náplň práce: vytváření výkresové dokumentace, návrh konstrukčních řešení, modelování v 3D programech, vývoj nových produktů.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru - strojírenství, konstrukce, práce v programu AutoCad, SolidEdge, znalost AJ výhodou, samostatnost zpracování a řešení zadaných úkolů, komunikativnost, odpovědnost, týmová spolupráce.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, závodní stravování.
Nástup dohodou - možný ihned.
V případě zájmu prosíme zaslat životopis na [email protected]. Do předmětu prosíme zadejte název pracovní pozice, o níž se ucházíte.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11405240795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou