Administrativní pracovník/ce, fakturant/ka, pomocný/á účetní

Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Potoční 911, 264 01 Sedlčany, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-18
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., IČ 27203603
Pracoviště:Potoční 911, 264 01 Sedlčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-18
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: administrativní pracovník/ce, fakturant/ka, pomocný/á účetní
Náplň práce:
práce v odbytovém oddělení, příjem a zpracování objednávek, fakturace, další administrativní práce.
Požadujeme alespoň základní znalosti účetnictví, pracovní doba 6:00-14:30 hod.
Nástup možný dle dohody. Mzda: 15 000,- Kč
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování
Kontakt:Makaloušová Eva, tel.: 602 492 832 od 6:00 - 14:30 hod., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., Potoční č.p. 911, Sedlčany

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12016600755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou