Prodavačka

Pekárna Crocus s.r.o.

Místo práce
Hudcova 532/78b, 61200 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je manipulace s pekárenskými, lahůdkářskými a cukrářskými výrobky. Požadujeme flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a trvalý pobyt v Brně z důvodu nutného brzkého ranního nástupu do zaměstnání. Nástup možný ihned, práce na HPP, odpovídající platové ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pekárna Crocus s.r.o. je společnost zabývající se výrobou potravinářského sortimentu - pečiva, produktů studené kuchyně a cukrářskými výrobky. V posledních letech rozšíření sortimentu o hotové teplé pokrmy a minutky. Prodej do vlastní sítě prodejen v Brně a v Bratislavě.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2904210  Datum zveřejnění: 23.1.2017