Prodavač/ka v prodejně potravin

Pekárny Falta, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Velké náměstí 272, 561 69 Králíky, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-24
Mzdové podmínky (brutto)
10200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pekárny Falta, s.r.o., IČ 27464849
Pracoviště:Pekárny Falta, s.r.o. prodejna a ubytovna, Velké náměstí 272, 561 69 Králíky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-24
Mzdové rozpětí:od 10200 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: prodejna Velké náměstí č.p. 272, 561 69 Králíky
PRACOVNÍ DOBA:
- jedna směna: 6.00 - 14.00 hodin
- druhá směna: 10.00 - 18.00 hodin
- jednou za 14 dní pracovní víkend - sobota + neděle 6.30 - 11.00 hodin
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru nebo SŠ vzdělání příslušného směru
- praxe vítána
- spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup, možnost seberealizace
NABÍZÍME:
- ke mzdě náleží odměny
- pracovněprávní vztah na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost firemního bytu, popř. ubytování
JAKO PRVNÍ KONTAKT PROSÍME ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: [email protected]
V případě postupu do druhého kola výběrového řízení Vás budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 9685760789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou