Opravář/ka zemědělských strojů

PEKASS a.s. (MPSV)

Místo práce
134, 263 01 Dlouhá Lhota, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení (72334)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEKASS a.s., IČ 41693426
Pracoviště:PEKASS a.s., provozovna, Dlouhá Lhota 134, 263 01 Dobříš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: opravář zemědělských strojů
Náplň práce :
diagnostika závad a následné opravy zemědělské techniky renomovaných značek JCB, John Deere, Horsch, Everum. Uvádění nových strojů do provozu ( předprodejní servis ), školení obsluh a předvádění strojů u zákazníků.
Požadavky:
vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik apodob., zkušenost s diagnostickými programy v PC, základy AJ ( popř. ochota naučit se základy AJ ) , řidičský průkaz sk. B, T, samostatnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit problémy při opravách. Svářečský průkaz výhodou.
Zaměstnanecké výhody:Služební automobil, notebook, mob. telefon, stravenky,
Nástup od 1.4.2016. Mzda: 18 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Pospíšil Jan, tel.: 773 757 921 PO-PÁ mezi 9:00 - 15:00 hod., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:PEKASS a.s., provozovna, Dlouhá Lhota č.p. 134

Poslední změna:2016-03-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10394990742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou