Facility manažer PEMIC BOOKS a.s.

PEMIC BOOKS a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost PEMIC BOOKS a.s., přední distributor knih v Česku a na Slovensku hledá vhodné kandidáty na pozici facility manažera zodpovědného za oblast facility managementu společnosti PEMIC BOOKS a.s. a jeho dceřiných firem knihkupectví KNIHCENTRUM.cz s.r.o. a velkoobchodního skladu BOOKLOGISTICS s.r.o.

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOST
• zajištění bezchybného a efektivního chodu podpůrných činností všech firem ve skupině
• vedení týmu podřízených pracovníků
• správa firemních nemovitostí a pronajatých nebytových prostor
• správa servisních smluv, zajišťování servisů a revizí technických zařízení a budov redukce provozních nákladů
• vedení provozní dokumentace a její aktualizace dle platné legislativy
• návrh oprav a investic, tvorba rozpočtu a odpovědnost za jeho plnění
• řešení urgentních a havarijních situací i v době mimo pracovní dobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
• pružnou pracovní dobu
• motivační finanční ohodnocení
• profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
• příjemné nekuřácké pracovní prostředí
• perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
• služební automobil, notebook, smartphone

Informace o náboru

Termín výběrového řízení: 8.4.2015
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis do 29.3.2015 na adresu [email protected]. Do předmětu prosím uveďte "FACILITY MANAŽER".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
• vzdělání technického směru
• minimálně SŠ a 10 let praxe v oblasti facility managementu nebo VŠ a 5 let praxe
• zkušenost s vedením týmu podřízených pracovníků
• odborné znalosti z oblasti technického zařízení budov (TZB)
• znalosti z oblasti PO, BOZP a hygieny práce
• organizační a manažerské schopnosti
• zdravý úsudek, pečlivost, důslednost (dotahování věcí do konce)
• spolehlivost, aktivní přístup, flexibilita
• schopnost rychle a samostatně se rozhodovat a převzít zodpovědnost
• ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
• vysoké pracovní nasazení
• řidičský průkaz sk. B
• pokročilá znalost MS Office, výhodou základní znalost AutoCAD
• bydliště Ostrava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je významným českým distributorem knih v Čechách a na Slovensku s více než pětadvacetiletou tradicí. Vyznačuje se nejširším sortimentem zboží na skladě k okamžitému dodání a komplexními službami v oblasti knižního
trhu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2012310  Datum zveřejnění: 16.3.2015