Údržbář/elekrotechnik

PEMIC BOOKS a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost PEMIC BOOKS a.s., přední distributor knih v Česku a na Slovensku hledá vhodné kandidáty na pozici Údržbář/elektrotechnik společnosti PEMIC BOOKS a.s. a jeho dceřiných firem knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. a velkoobchodního skladu BOOKLOGISTICS s.r.o.

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOST
• opravy a údržba zařízení budov a kanceláří
• drobná údržba veškerých elektrozařízení
• diagnostika závad a jejich řešení
• běžná a pravidelná údržba kancelářské a výpočetní techniky
• preventivní kontroly a prohlídky kancelářské a výpočetní techniky
• zajištění plánovaných oprav
• správa skladu nábytku a regálů, sekání trávy v okolí skladu
• dohled nad společnými prostory objektu
• vedení evidence o opravě a údržbě
• řešení urgentních a havarijních situací i v době mimo pracovní dobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
• pružnou pracovní dobu
• dobré finanční a pracovní podmínky
• příjemné nekuřácké pracovní prostředí
• perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

Informace o náboru

Termín výběrového řízení: září 2015
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Do předmětu prosím uveďte "Údržbář elektro".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
• vzdělání technického směru
• SŠ a 5 let praxe v dané oblasti
• platná vyhláška 50/78 Sb. § 5
• spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup
• aktivitu, pracovitost, ochotu
• řidičský průkaz sk. B
• základní znalost MS Office
• bydliště Ostrava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je významným českým distributorem knih v Čechách a na Slovensku s více než pětadvacetiletou tradicí. Vyznačuje se nejširším sortimentem zboží na skladě k okamžitému dodání a komplexními službami v oblasti knižního
trhu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2076631  Datum zveřejnění: 22.7.2015