Odborný/ná asistent/ka s aj

PEN - COM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Porážková 1132, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:PEN - COM s.r.o., IČ 25837214
Pracoviště:PEN - COM, s.r.o.- pracoviště okresu Ostrava, Porážková 1132/42, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-08-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě Vašeho zájmu posílejte Vaše CV na e-mail: [email protected]
Žádostí o místo, prosíme pouze písemnou formou.
Do předmětu zprávy uveďte "Asistentka AJ". Bližší informace na tel: +420725480428.

Společnost PEN-COM s.r.o. se sídlem v Ostravě, zabývající se stavebními a montážními technologiemi, přijme odbornou administrativní asistentku s využitím anglického jazyka.
Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1, uživatelská znalost práce na PC, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, dynamická osoba, proaktivní přístup, odolnost vůči stresu, schopnost rychle reagovat na změny, loajalita.

Náplň práce:
Administrativní činnost dle pokynů nadřízeného a podpora pracovníků na zahraničních projektech, překlady dokumentů, apod.

Nástup možný ihned.
HPP na dobu neurčitou.
Mzda + stravenky.

Poslední změna:2014-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7714690719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou