Prodejce partnerské prodejny vodafone

PENAPOL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 86, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (52499)

Pracoviště a kontakty

Firma:PENAPOL s.r.o., IČ 24182192
Pracoviště:PENAPOL s.r.o - pracoviště, Masarykovo náměstí 86/2, 68201 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení s maturitou
Popis práce: aktivně nabízet a prodávat našim zákazníkům produkty a služby Vodafone, dosahovat stanovených prodejních cílů, a tím získávat provize nad rámec vašeho fixního platu, poskytovat informace o nabídce Vodafone, zjišťovat potřeby a přání zákazníků a hledat pro ně nejvhodnější řešení, přijímat a vyřizovat reklamace, přispívat pohodovému chodu prodejny a starat se o administrativu, reprezentovat naši značku Vodafone a spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu
Zaměstnavatel nabízí: školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst, motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv
Kontakt: Leoš Polišenský, v případě zájmu zasílejte životopisy na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12193790752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou