Programátor/-ka webových aplikací

PENDA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Javůrkovy louky 568, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:PENDA s.r.o., IČ 27542114
Pracoviště:U Javůrkovy louky 568, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Výrazná podpora osobního růstu
Podnikové stravování, Dotované obědy v ceně 30 Kč
Dovolená navíc, Nad zákonou dobu nabíc 3 dny
Zvláštní prémie, Po roce podíl na zisku společnosti

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
- Analýza a stanovení potřeb, komunikace s uživateli.
- Tvorba webových stránek.
- Programování webových aplikací, databází.
- Definování HW potřeb pro aplikace a programy.
- Komunikace s dodavateli a posouzení navržených řešení.
- Řešení vzniklých problémů.
- Vedení dokumentace, spolupráce na tvorbě vnitropodnikových manuálů.

Požadujeme
- VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
- Chuť učit se novým věcem a rozšiřování odborných znalostí
- Sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií, spolupráce na vzdělávání kolegů.

Nabízíme
- Mzdové rozpětí od 15.000 do 25.000 hrubého měsíčně (v závislosti na osobním výkonu a měsíční obratové prémii)
- Výrazná podpora zaměstnavetele v profesním a osobním růstu
- Zázemí finačně stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Příspěvek na obědy
- Dovolenou navíc

Vhodné i pro absolventy.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na adresu [email protected].

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11421420783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - databázové systémy