Absolventi Elektro !

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc, záleží na zkušenostech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Vývoj v oblasti elektroniky SW i HW
· Spolupráce s ostatními vývojovými odděleními na mezinárodní úrovni
· Spolupráce s výrobou při zavádění nových výrob
· Řešení technických problémů se zákazníky a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
· Nadprůměrné finanční ohodnocení
· Možnost profesního a osobního růstu
· Podpora při relokaci (finanční částka nebo ubytování v centru města v bytě, ne ubytovna)
· Bohatý systém firemních benefitů (příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na zdravotní potřeby)
· Místo výkonu práce: Vysočina, Jihomoravský kraj, možné dojíždět i z Jihočeského a Středočeského kraje
· Termín nástupu: IHNED, Dohodou

Informace o náboru