Výrobně-technický manager

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Zodpovědnost za výrobní technologie (zavádění nových, údržba a oprava stávajících)
· Proškolování personálu a vedení 40ti členného týmu techniků, údržbářů a procesních inženýrů
· Zodpovědnost za EHS
· Spolupráce s odděleními napříč firmou
· Zodpovědnost za finanční výsledky a rozpočet oddělení
· Analýza různých ukazatelů a zajištění nápravných opatření
· Spoluúčast na auditech a FMEA

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Odpovídající motivující finanční ohodnocení
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Možnost profesního i osobního růstu
· Systém zaměstnaneckých benefitů
· Místo výkonu práce: blízké okolí Prahy
· Termín možného nástupu: Ihned/dohodou

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte slečnu Věru Müllerovou +420 725 808 370 nebo [email protected].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici

VÝROBNĚ-TECHNICKÝ MANAGER

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Zkušenosti s vedením týmu a projektovým managementem
· Min. SŠ vzdělání technického ideálně elektrotechnického směru
· Znalost AJ na komunikativní úrovni, podmínkou
· Technicky zdatnou osobnost, znalost mechaniky, elektroniky
· Zkušenosti s výrobními technologiemi (MaR, PLC a další procesy/technologie)
· Samostatnost, proaktivní přístup k práci
· Komunikativní a reprezentativní osobnost
· Výbornou znalost práce na PC: znalost Win, SAP a IT všeobecně
· Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“