Vývojový konstruktér

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Kraj Vysočina, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Mechanické a designové řešení elektronických komponentů
​​· Spolupráce s vývojovým oddělením a výrobou
· Tvorba technické dokumentace SW: Catia, Pro/E
· Vyhodnocování dat po testování nových výrobků
· Komunikace s kolegy ze zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
· Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
· Možnost využívání znalosti cizích jazyků a další vzdělávání
· Uplatnění dosud nabytých zkušeností
· Místo výkonu práce v okolí Prahy nebo Vysočina
· Nástup možný ihned

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.