Strategický/á nákupčí #3985324

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Vyjednávání podmínek nákupu, uzavírání smluv s dodavateli
· Poptávání nových dodavatelů, hodnocení nabídek, příprava podkladů
· Objednávání materiálů a práce v SAP
· Reporty pro management
· Vedení databáze a statistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Stabilitu mezinárodní výrobní společnosti
· Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
· Podporu profesního rozvoje
· Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
· Možnost závodního stravování
· Nástup ihned
· Pracoviště

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Denisu Kleinerovou pod +420 777 808 814 nebo na email [email protected].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti strojírenství kandidáty/kandidátky na pozici

STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ

Pozice je vhodná pro uchazeče ze Středočeského a Ústeckého kraje a Prahy – dobrá dostupnost z těchto měst a přilehlých lokalit:
Praha, Mladá Boleslav, Neratovice, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Slaný, Kladno, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Teplice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· SŠ/VŠ vzdělání- strojírenské nebo technické zaměření
· Komunikativní znalost AJ nebo NJ (komunikace s dodavateli na denní bázi)
· Praxe na obdobné pozici velkou VÝHODOU!!!
· Znalost MS Office a SAP
· Výborné komunikační schopnosti, vyjednávací schopnosti
· Samostatnost
· Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“