Vývoj – optika vhodné pro zkušené kandidáty i absolventy VŠ

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Vývoj v oblasti optiky a optických modulů
· Experimentální měření a vyhodnocování dat
· Spolupráce v rámci vývojového týmu v ČR, ale i se zahraničními týmy
· Spolupráce s dodavateli, homologace technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Práci v dynamickém prostředí s nejmodernějšími technologiemi
· Nadstandardní a osobní přístup ke svým zaměstnancům
· Nadprůměrné finanční ohodnocení
· Výborný adaptační program a podporu novým zaměstnancům
· Práci v multikulturním prostředí
· Možnost profesního a osobního růstu
· HPP na dobu neurčitou
· Finanční podporu při relokaci až do výše 50 000,-Kč nebo služební byt až na půl roku
· Bohatý systém firemních benefitů (13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a na zdraví, závodní stravování, firemní akce, firemní školku a další)
· Termín nástupu: IHNED
· Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj, Vysočina

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis na: [email protected].

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte slečnu Věru Müllerovou +420 725 808 370.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

hledá pro svého klienta, nadnárodní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

VÝVOJ – OPTIKA, VHODNÉ PRO ZKUŠENÉ KANDIDÁTY I ABSOLVENTY VŠ

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· VŠ vzdělání technického směru (optiky, fyzika, strojírenství)
· Znalost optiky, zkušenosti se světelnou technikou
· Znalost simulačních nástrojů
· Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
· Kreativitu, samostatnost, ochotu dále se rozvíjet
· Přátelskou, komunikativní a zodpovědnou osobnost
· Uživatelskou znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“