Obchodně technický zástupce

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní péče o stávající přidělené zákazníky
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Usilování o dosažení stanovených prodejních cílů ve svěřeném regionu
• Spoluvytváření smluvních a platebních podmínek pro zákazníky
• Mapování konkurence na trhu
• Reporting za svěřený region

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Motivující finanční ohodnocení (fix+bonusy)
• Služební automobil, mobilní telefon, notebook
• Zázemí stabilních a rozrůstajících se společností
• Propracovaný systém zaškolení
• Nástup možný ihned či dohodou
• Místo výkonu práce dle Vašeho regionu

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu [email protected] .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

hledá pro své klienty, společnost zabývající se výrobou a prodejem spojovacího materiálu a společnost působící v oblasti autoopravárenství a stavebního průmyslu, kandidáty/kandidátky na pozici:

***OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE***

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Velmi dobrou znalost sortimentu v oblasti stavebnictví či automotive
• Praxi na obchodní pozici v oboru PODMÍNKOU
• Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• Obchodního ducha a pracovní nasazení
• Znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“