Účetní/finanční kontroler

PeoplePoint s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
19.01.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti
příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti
podílení se na plánování, tvorbě rozpočtu, forecastingu
vyhodnocování efektivnosti a návratnosti investic
vyhodnocování vývoje na kapitálových trzích
pozorování a hodnocení finančního vývoje společnosti (náklady, odchylky, úspory)
podpora pro účetní oddělení - ekonomické výpočty, analýzy dat, podklady pro finanční rozhodování
reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

systém firemních benefitů
motivující platové ohodnocení
zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Informace o náboru

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti s účetnictvím nebo finančním kontrolingem? Hledáte stabilní práci pro mezinárodní firmu s tradicí? Potom neváhejte reagovat!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý
Jednoduché účetnictví - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s vedením firemního účetnictví (vystavování faktur, DPH, majetek, finanční reporting, kalkulace výrobní firmy)
znalost SAP/Helios
komunikativní znalost NJ, popřípadě AJ
výborná znalost MS Office
analytické myšlení a logické myšlení
koncepční přístup
pečlivost, samostatnost
prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víme, že Vy představujete úspěch naší firmy. Bez Vás bychom nedosáhli budoucích vizí. Proto svoji práci děláme s nadšením. Naším cílem je zajistit Vám kariérní růst a Vaši vnitřní spokojenost. Očekávejte velmi náklonný přístup našeho týmu a nebuďte zaskočeni přátelskou atmosférou.

Chceme s Vámi pracovat dlouhodobě, úspěch většinou nepřichází hned a často je třeba systematické práce a trpělivosti. Doporučujeme procházet aktuální pracovní nabídky pravidelně a především se registrovat. I přes to, že můžete být v dané době spokojeni, nikdy nevíte, jaká lepší pracovní nabídka Vás může potkat díky nám. Zůstaňte s námi v aktivním kontaktu, rádi pro Vás zajistíme zasílání aktuálních pracovních pozic na Váš email. Nechejte se od nás hýčkat, věřte, že pokud máte na trhu práce co nabídnout, budeme si Vás předcházet…

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1982287  Datum zveřejnění: 16.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc