Obchodní zástupce pro rozvoj prodeje na čerpacích stanicích ČR

PEPSICO CZ s.r.o.

Místo práce
Czech Republic, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
05/01/2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplň práce:

* Příprava, realizace, vyhodnocování a evidence smluv se zákazníky
* Navrhování zákaznické strategie podle typu zákazníka (čerpací stanice)
* Aktivní vyhledávání nových prodejních příležitostí
* Dodržování a realizace cenové strategie společnosti
* Realizace vlastních prodejních cílů v terénu a monitorování aktivit konkurence
* Provádění zalistování nových výrobků společnosti
* Zlepšování distribuce produktů společnosti dle prodejních kanálů

Vhodný profil uchazeče:

* Minimálně dvouletá praxe v oblasti obchodu a prodeje (FMCG výhodou)
* Zkušenost v jednání se zákazníky
* Středoškolské vzdělání
* Znalost práce s PC (Excel, Word)
* Angličtina výhodou
* Komunikační schopnosti a schopnost přesvědčit
* Ochota a připravenost cestovat

Nabízíme:

* Práci na hlavní pracovní poměr v profesionálním a dynamickém týmu
* Finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
* Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
* Příspěvek na úrazové a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Dovolenou navíc
* Služební automobil i k soukromému použití
* Mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1941216  Datum zveřejnění: 27.11.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.