Customer Collaboration Representative / Zástupce Logistiky

PEPSICO CZ s.r.o.

Place of work
Prague, Czech Republic
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Hlavní náplň práce:

* Zajištění řádného průběhu logistických procesů (především v místě klienta)
* Kontrola efektivních a včasných dodávek produktů
* Vyhodnocování akcí a out-of-stock produktů
* Vnitrofiremmní plánování a zjišťování potřeb obchodníků
* Inventory Management - zakládání Masterdat a provádění dalších logistic.operací v SAPu
* Řešení vzniklých problémů a nestandardních situací
* Tvorba analýz

Profil vhodného uchazeče:

* Min. SŠ vzdělání
* Pracovní zkušenosti z oblasti logistiky či obchodu - podmínkou
* Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Power Point)
* Znalost práce v systému SAP - výhodou
* Analytické schopnosti
* Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
* Výborné komunikační schopnosti a proaktivní přístup
* Týmový hráč
* Komunikativní znalost AJ
* Řidiský průkaz B - aktivní řidič

Nabízíme:

* Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
* Místo výkonu práce: Praha 9-Vysočany (dobrá dopravní dostupnost - trasa metra B/Kolbenova)
* Práci na hlavní pracovní poměr v profesionálním a příjemném pracovním kolektivu
* Dovolenou navíc (25 dní)
* Příspěvek na stravování
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdálávání
* Příspěvek na úrazové a životní pojištění
* Příspěvek na kulturu, zdraví a sport
* Společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
University education (Bachelor's degree)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Number of employees

500-999 employees
ID: 2075504  Datum zveřejnění: 9.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.