Administrátor zákaznického centra - 110,- Kč/hod.

PEPSICO CZ s.r.o.

Místo práce
Kolbenova 50/510, 190 00 Praha 9, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Aktivní řešení poždavků zákazníka
Vyřizování telefonických objednávek
Příjem veškerých servisních hovorů a stížností a jejich distribuce napříč celou společnosti
Vyhodnocení hovorů a jejich statistika
Návrh řešení všech stížností a jejich následná komunikace zákazníkovi
Odpovědnost za vedení administrativy
Každodenní práce ve firemní databázi a systémech

Požadujeme:

Praxe se zákaznickou komunikací po telefonu
Výborné komunikační dovednosti
Orientace na zákazníka
Zkušenosti pracovat s nastaveným měsíčním plánem výhodou
Znalost práce na PC, MS Office uživatelsky
Odolnost vůči stresu, klidná a vyrovnaná osobnost

Nabízíme:

Práci v profesionálním a dynamickém týmu
Odpovídající finanční ohodnocení (110,- Kč/hodina)
Úvazek na dobu určitou - cca do konce září
Možnost kariérního růstu
Dovolená navíc
Pitný režim

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2145048  Datum zveřejnění: 15.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110 Kč/hodina