Account Development Manager Junior

PEPSICO CZ s.r.o.

Místo práce
Prague, Czech Republic, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01/09/2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cílem této pozice je zvyšování obratu, distribuce, příjmů a zisku u svěřených zákazníků moderního trhu, prostřednictvím příslušného sortimentu, cen a akcí. Vaším hlavním úkolem bude především vytváření dlouhodobých vztahů se svěřenými zákazníky a zajištění udržitelné spolupráce.

Hlavní náplň práce:

* Budete v každodenním kontaktu se svěřenými zákazníky, budete plně zodpovídat za jejich nastavené obchodní podmínky
* Promo plán: Řízení marketinkových strategií - společně s komerčním odd.obchodního partnera
* Cenová strategie - její řízení a nastavování s ohledem na zájmy firmy a situaci na trhu, příp. CDA řetězci
* Zodpovědnost za nastavování rámce pro logistiku a z toho vyplývající forecast vč.řešení potíží při nezávozech
* Řízení a nastavování komunikace s field force a řízení jednotlivých motivací na daném obchodě
* Participace na mezinárodním zastřešujícím dealu vč. celé agendy (komunikace dohod a rámce spolupráce včetně pravidelného reportingu)
* Vyhodnocování, procesování a účtování všech bonusů a poplatků (národní nebo nadnárodní kontrola zásob, data spotřeby, pozic a prezentace zboží na provozovně)
* Spolupráce napříč firmou a všemi odděleními veškerou ad hoc agendu přicházející od zákazníků

Vhodný profil uchazeče:

* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
* Praxe v oblasti obchodu, prodeje či nákupu (FMCG, MT výhodou)
* Min.roční zkušenost z Key Account oblasti
* Analytické schopnosti, umět vyjednávat a přesvědčit
* Komunikativnost a sebejisté vystupování
* AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
* Prozákaznický, empatický přístup
* Samostatnost a spolehlivost
* Časová flexibilita
* Orientace na výkon a výsledek
* Řidičský průkaz sk. "B"
* Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

* Perpektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v profesionálním a dynamickém týmu
* Hlavní pracovní poměr u 2. největší potravinářské společnosti na světě
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
* Příspěvek na úrazové a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Dovolenou navíc
* Služební automobil i k soukromému použití
* Mobilní telefon
* Společenské a sportovní akce pro zaměstnance
* Pitný režim, slevy na firemní výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2154804  Datum zveřejnění: 24.6.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.