Obchodní zástupce - Off Trade - Opavsko

PEPSICO CZ s.r.o.

Ostrava, Czech Republic, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplň práce:
• plnění stanovených prodejních plánů
• rozvoj přiděleného regionu (Opavsko)
• udržování obchodních vztahů a každodenní komunikace se zákazníky
• poskytování servisu dle standardu společnosti
• příprava nabídek, prezentace značky a nových výrobků
• vyjednávání o umístění zařízení a rozšíření prodejních ploch
• kontrola zásob, data spotřeby, pozic a prezentace zboží na provozovně
• řešení reklamací

Vhodný profil uchazeče:
• SŠ vzdělání
• praxe v oblasti obchodu a prodeje (FMCG výhodou)
• obchodní dovednosti (umět vyjednávat a přesvědčit)
• komunikativnost a příjemné vystupování
• prozákaznický přístup
• samostatnost a spolehlivost
• časová flexibilita
• orientace na výkon
• řidičský průkaz sk. "B"
• odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr v profesionálním a dynamickém týmu
• finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
• možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• příspěvek na úrazové a životní pojištění
• příspěvek na stravování
• dovolenou navíc
• služební automobil i k soukromému použití
• mobilní telefon
• společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2196103  Datum zveřejnění: 24.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.