Event & promotional manager

PEPSICO CZ s.r.o.

Místo práce
Prague, Czech Republic, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi kreativec a máš rád/a organizování eventů? Jsi komunikativní, organizačně zdatný/á a zodpověný/á? Chceš, aby tvá práce byla zábava a jsi ochotný/á pracovat i o víkendech?
Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici Even & Promotional Manager.
Chceš se přidat do týmu lidí, kteří jsou zapáleni do své práce, mají smysl pro humor a mají rádi otevřenou komunikaci, tak neváhej a pošli svůj životopis.

CO BUDE TVÁ PRÁCE?

* Příprava kalendáře eventů ve spolupráci s marketingovým a obchodním oddělením
* Zajištění všech eventů v souladu s brand marketingovým kalendářem
* Hledání nejoptimálnějšího a nejúčinnějšího způsobu komunikace v rámci sportovních a outdoorových akcí
* Spolupráce s externími agenturami
* Koordinace exekuce promo akcí (pravidla, distribuce dárků, komunikace s účastníky)
* Zodpovědnost za administrativu dané agendy a včasné schvalování faktur
* Komunikace a podpora obchodního týmu
* Prezentace kalendáře připravovaných akcí na pravidelných obchodních a marketingových konferencí
* Plánování vhodných POP materiálů pro maximální zviditelnění značek

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

* SŠ / VŠ vzdělání
* Min. 2 roky zkušenosti v oblasti obchodu nebo marketingu, z FMCG společnosti výhodou
* Zkušenosti s koordinací akcí
* Výborné organizační, komunikační a vyjednávací dovenosti
* Schopnost rychle řešit vzniklé problémy a určovat si priority
* Pro-aktivnost, sebemotivaci
* Časovou flexibilitu a mobilitu (budeš se účastnit akcí po celé ČR)
* Schopnost samostatné i týmové práce
* Základní znalost anglického jazyka
* Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

CO TI NABÍZÍME?

* Zajímavou, různorodou a samostatnou práci, při které využiješ svou kreativitu a naučíš se spoustu nového
* Práci na hlavní pracovní poměr v profesionálním a dynamickém týmu stabilní nadnárodní společnosti
* Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
* Nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu (dle pořádaných akcí)
* Příspěvek na úrazové a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Školení, firemní akce
* Pitný režim
* Týden dovolené navíc
* Služební automobil i k soukromému použití

NÁSTUP: ihned (dle dohody)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2328124  Datum zveřejnění: 13.11.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.