Administrátor zákaznického servisu

PEPSICO CZ s.r.o.

Místo práce
Prague, Czech Republic, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

* Plánování práce servisním technikům
* Agenda rozvozu lednic po celé ČR
* Zodpovědnost za bezproblémový chod v dané oblasti
* Přidělování práce chlaďařským společnostem
* Příjem veškerých servisních hovorů
* Administrativa

Požadujeme:

* SŠ vzdělání
* Praxe se zákaznickou komunikací po telefonu výhodou
* Výborné komunikační dovednosti
* Orientace na zákazníka
* Zkušenosti pracovat s nastaveným měsíčním plánem výhodou
* Znalost práce na PC, MS Office + SAP výhodou
* Odolnost vůči stresu, klidná a vyrovnaná osobnost

Nabízíme:

* Hlavní pracovní poměr u 2.největší potravinářské společnosti na světě
* Skvělou příležitost pro osobní, profesní a kariérový rozvoj
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Dynamické a přátelské pracovní prostředí na Praze 9
* Dovolená navíc, pitný režim na pracovišti
* Příspěvek na stravování ve firemní kantýně
* Příspěvek na životní a úrazové připojištění
* Slevy na firemní produkty
* Firemní akce, konference a školení
* Lékařskou péči

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEPSICO CZ s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA.

Od roku 2004 jsou součástí sortimentu i bramborové lupínky Lay´s.

Cílem společnosti je výroba, prodej a distribuce kvalitních nealkoholických nápojů a slaných pochutin, uspokojujících potřeby a požadavky spotřebitelů v České republice.

Podnikatelská strategie je založena na vysoce kvalitních produktech, odborně připravených zaměstnancích na všech úrovních a moderním, výkonném systému výroby, prodeje, distribuce a marketingu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2415833  Datum zveřejnění: 29.1.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.