Obchodník pro tuzemsko - oblast čechy

PERFO LINEA a.s. (MPSV)

Místo práce
K Májovu 1262, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-04
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:PERFO LINEA a.s., IČ 25957716, http://www.perfolinea.cz
Pracoviště:PERFO LINEA a.s, 53701 Chrudim - Chrudim IV, K Májovu 1262

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-04
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Chrudim - oblast Čechy.
Pracovní náplň: vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající klientelu, tvorba nabídek, služební cesty.
Požadavky: 1 rok praxe ve strojírenské výrobě, zkušenosti se zpracováním zakázkového prodeje, AJ nebo NJ na pokročilé úrovni, ŘP sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme: stravenky, bonusy, služební vůz pro soukromé účely, služební telefon, notebook.
Kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12625330754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, aktivně stačí jeden z jazyků
Němčina - Aktivní