Obchodný zástupca

Persona Laboratory s.r.o.

Příkop 843/4, 60200 Brno, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.02.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoznam požiadaviek:
• Denné návštevy existujúcich zákazníkov (salóny, kúpele, hotely), prediskutovávanie aktuálnych otázok so zákazníkmi
• Každodenné aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, prípravy návrhov, pozývanie klientov na školenia
• Práca s dátami - základňou klientov, informovanie klientov o zmenách a ďalších akciách

A tiež:
• Plniť pridelené predajné plány
• Aktívne rozširovať zákaznícku základňu

O spoločnosti:

Persona Lab -Výhradný distribútor profesionálnej izraelskej špičkovej kozmetiky zo Svätej zeme na území Českej republiky a Slovenska.
HL Kozmetika je jedným z popredných výrobcov profesionálnej kozmetiky v Izraeli s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.
HL sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vysoko výkonných produktov na riešenie rôznych problémov terapeutickej kozmetiky, a estetickej medicíny.
Dnes je izraelská kozmetika Holy Land veľmi populárna medzi spotrebiteľmi na trhu profesionálnej kozmetiky po celom svete. Produkty Holy Land spĺňajú všetky požiadavky moderných kozmetických produktov - vysokú kvalitu a účinnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť, sú ekologické a hypoalergénne a majú rýchle a dlhodobé výsledky.
Spoločnosť Persona Lab rozširuje svoju distribučnú sieť – hľadáme obchodných zástupcov, ktorí by radi a s potešením pracovali so špičkovou kozmetikou, a mali výborný príjem.

Platobné podmienky:

• Zaručená minimálna mzda od 250 eur
• Odmena vo výške 7% z nákupu za získanie nového zákazníka
• Odmena vo výške 4% z nákupu za udržanie starého zákazníka
• Ročné tantiémy za odpracovaný rok
• Úhrada cestovných nákladov
• Prémiové zdravotné poistenie

Zarobte s nami oveľa viac ako u iných distribútorov -našich kolegov!
Všetko je vo vašich rukách!

Dostanete:
• Služobný telefón
• Voľný vstup na kozmetické procedúry
• Vysoko kvalitný tovar a vzorky
• Pravidelné školenia, on-line semináre
• Veľa užitočných informácií, ako byť stále krásnou

Informácie o výberovom konaní

Čakáme Vás v našej priateľskej spoločnosti!

Prosíme o zaslanie profesionálneho životopisu na emailovou adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobné zručnosti:
• Komunikačné zručnosti
• Orientácia na výsledok a ochota prevziať zodpovednosť za výsledky
• Pracovitosť
• Organizačné schopnosti

ID: 2413270  Datum zveřejnění: 28.1.2016