Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě

Personal Automotive s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ke Gabrielce 788, 1 2 Kamenice nad Lipou, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Personal Automotive s.r.o., IČ 24318558
Pracoviště:Personal Automotive s.r.o. - Pelhřimov, Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme
úplné středoškolské vzdělání (min. vyučen),
manuální zručnost, VZV výhodou, ŘP skupiny B výhodou,
dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje,
ochotu pracovat na směny, SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit, SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP, možnost dlouhodobé spolupráce, korektní jednání

Nabízíme
Možnost ubytování a svoz z okolí do 15km.

Nabízíme tyto pozice:

Operátor CNC
Manupulant logistiky
Operátor ohraňovacího lisu
Operátor laseru
Operátor sváření s kvalifikací ZK-135.1.1 (MAG svařování – v ochranné atmosféře CO2)
Manipulant VZV
Operátor výroby
Dělník balení
Náplň práce
Provádí výrobní činnosti dle pokynů mistra nebo vedoucího pracoviště
Zodpovídá za kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti
Udržuje čistotu svého pracoviště dle metody 5S.
Podílí se na neustálém zlepšování.
Dodržuje zásady BOZP a PO.

Mzda 100,- až 150,-Kč/hod dle pracovní pozice

Spolupráce na DPP/HPP/DPČ.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Personal Automotive s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat.

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 10633690767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou