Přijmeme dělníky do pekařské výroby ( pomocné práce ) - ihned s ubytováním

PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Starobrněnská 3, Brno 602 00, ČR, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2014
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 14000 Kč/měsíc, plat je podle počtu odpracovaných hodin

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně zaměstnáme několik dělníků i dělnic na pomocné práce v pekárně, lokalitaBrno - město, Brno-venkov (schopnost nástupu ihned). Zaměstnání je na plný úvazek - s možností ubytování v místě pracoviště, ve vybavených dvoupokojových bytech (ne pro páry) s příspěvkem od zaměstnavatele - nutný čistý výpis TR s sebou! Jedná se o práci na nepřetržité lince (směny jsou střídavě i o víkendech) + veškeré pomocné práce.

Součástí pracovní činnosti je:
- obsluha linek na výrobu pekárenských výrobků
- pomocné práce spojené s výrobou
- odebírání pečiva z linky
- zakládání zboží do přepravek
- krájení výrobků na kráječce pečiva
- balení pečiva na balicí lince
- přesun výrobků do expedice
- práce ve vícesměnném provozu (střídavě i víkendy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- dlouhodobé zaměstnání na plný úvazek
- pitný režim na pracovišti zdarma
- další zaměstnanecké výhody na pracovišti
- finanční odměny v případě dobře odvedené práce
- možnost zálohy na mzdu (i opakovaně)
- možnost přesčasů
- možnost vypracovat se na specializované pozice
- možnost ubytování s příspěvkem od agentury (při nástupu nutný čistý výpis TR, podmínkou + potravinářský průkaz)
- UBYTOVÁNÍ NENÍ VHODNÉ PRO PÁRY (páry neubytováváme!)

Informace o náboru

Požadujeme schopnost okamžitého nástupu,
UBYTOVÁNÍ je zajištěné!!
V případě Vašeho zájmu se předem telefonicky dohodněte v PRACOVNÍ DNY od 8,00 - 15,30 hod. nebo zašlete strukturovaný životopis s Vaší fotografií na e-mail: [email protected] Nebudete-li kontaktováni do dvou týdnů od odeslání Vašeho životopisu, byla do výběrového řízení dána přednost vhodnějšímu kandidátovi. Může se stát, že budete kontaktováni i v pozdějším termínu, pokud vybraný kandidát nebyl schopen zapracování. Děkujeme za Váš čas a těšíme se na případnou spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Potravinářská výroba u pásu, vícesměnný provoz.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

potravinářství, pekárenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- NÁSTUP nejlépe ihned
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- čistý trestní rejstřík (výpis TR doložit při nástupu)
- potravinářský průkaz
- aktivní přístup a manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav: práce ve stoje, manuálně a fyzicky náročná
- ochota pracovat na směny ve vícesměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete práci, u které si sami můžete plánovat směny? Pomůžeme Vám.

Ke každému uchazeči o zaměstnání a zaměstnanci máme individuální přístup. Snažíme se Vám pomoci nejen s vyhledáním vhodného zaměstnání, ale i ve Vašem osobním životě, pomůžeme Vám zajistit ubytování nebo případné zastoupení na úřadech.
Zaměstnancům zajišťujeme
- vyhledání práce
- zálohu na mzdu, ubytování, stravu na pracovišti
- pracovní oděv
- osobní poradenství při jednání s úřady

Starobrněnská 334/3
Brno 602 00
e-mail: [email protected]
web: probíhá aktualizace webových stránek

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1502582  Datum zveřejnění: 2.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000 - 14000 Kč/měsíc, plat je podle počtu odpracovaných hodin