Operátor/ka výroby, ihned, možnost ubytování!

PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Slovenská republika, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
20.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme pracovníky na pozici operátor/ka výroby do provozů v Brně nebo pro Brno - venkov.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy, vhodné pro zručné muže i ženy - manipulace s výrobky, práce na výrobní lince, možnost volby směn, jistota pravidelného měsíčního příjmu a dlouhodobého úvazku ve stabilní společnosti.

Náplň práce: obsluha linky ve výrobě, pomocné práce, odebírání výrobků a jejich zakládání do přepravek, balení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mimobrněnským pracovníkům nabízíme možnost UBYTOVÁNÍ v zařízených firemních bytech blízko pracoviště s příspěvkem zaměstnavatele (požadujeme čistý rejstřík trestů).

Nabízíme:
- výhody na pracovišti
- pracovní oděv
- zálohy na mzdu
- odměny
- příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravu

Informace o náboru

Volejte v pracovní dny Po-Pá od 9 do 16 hod.
nebo zašlete svůj životopis na e-mail.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Práce ve výrobě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na jakékoli výrobní lince
- zdravotní průkaz
- dobrá fyzická kondice (práce i ve stoje)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete práci, u které si sami můžete plánovat směny? Pomůžeme Vám.

Ke každému uchazeči o zaměstnání a zaměstnanci máme individuální přístup. Snažíme se Vám pomoci nejen s vyhledáním vhodného zaměstnání, ale i ve Vašem osobním životě, pomůžeme Vám zajistit ubytování nebo případné zastoupení na úřadech.
Zaměstnancům zajišťujeme
- vyhledání práce
- zálohu na mzdu, ubytování, stravu na pracovišti
- osobní poradenství při jednání s úřady

Starobrněnská 334/3
Brno 602 00
e-mail: [email protected]
web: probíhá aktualizace webových stránek

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2192431  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 16000 Kč/měsíc