Operátor/ka výroby, ihned, možnost ubytování!

PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
14000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v Brně s možností ubytování !
Přijmeme pracovníky na pozici operátor/ka výroby do provozů v Brně nebo Brno - venkov.

Nástup možný ihned, vhodné pro zručné muže i ženy - manipulace s výrobky, práce na výrobní lince, možnost volby směn, jistota pravidelného měsíčního příjmu a dlouhodobého úvazku ve stabilní společnosti.

Mimobrněnským pracovníkům nabízíme možnost ubytování v zařízených firemních bytech blízko pracoviště s příspěvkem zaměstnavatele (požadujeme čistý rejstřík trestů).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- ubytování blízko pracoviště zajištěné zaměstnavatelem
- pracovní oděv
- zálohy na mzdu
- výkonností bonusy
- příspěvek na stravu
- odměny za docházku a kvalitní práci

Informace o náboru

Volejte v pracovní dny Po-Pá v době od 9 do 16 hod. nebo zašlete svůj životopis na e-mail.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Práce ve výrobě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba, řemeslo

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- dobrou fyzickou kondici
- manuální zručnost
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme brněnská personální a pracovní agentura. Ke každému uchazeči o zaměstnání a zaměstnanci máme individuální přístup. Snažíme se Vám pomoci nejen s vyhledáním vhodného zaměstnání, ale i ve Vašem osobním životě, pomůžeme Vám zajistit ubytování nebo případné zastoupení na úřadech. Zaměstnancům zajišťujeme
- okamžité vyhledání práce, dle Vašich představ
- zálohu na mzdu
- ubytování
- stravu na pracovišti
- osobní poradenství při jednání s úřady

Naší společnosti bylo uděleno povolení Generálním ředitelstvím Úřadu práce na jejímž základě zaměstnáváme a přidělujeme občany ČR, EU.

Starobrněnská 334/3
Brno 602 00
e-mail: prace@aaaprace.cz
web: probíhá aktualizace webových stránek

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Starobrněnská 3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Hrdina, DiS.
Tel.: 00420 776 601 031
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2294937   Datum zveřejnění: 1.9.2016