Nástrojář/ Nástrojár mzda až 160,-Kč/hod

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 160 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojář - střižné a postupové nástroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr -doba neurčitá
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě
Mzda od 130,- Kč/hod
Denní diety 165,-Kč, Zajištěné a hrazené ubytování
Propláceny cestovní náklady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost - střižné a postupové nástroje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenská výroba

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxi v oboru min. 3roky
Samostatné čtení technických výkresů
Vyučení v technickém oboru ideálně nástrojář
Fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2017271  Datum zveřejnění: 10.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 - 160 Kč/hodina