Operátor broušení -brusič - ruční broušení

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Brno - město, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dohotovování a příprava hliníkových dveřních rámů a křídel pro lakovací proces.
Ruční broušení. 3směnný provoz.
Místo výkonu práce Modřice

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Moderní , čisté ,větrané pracoviště
Počáteční zaškolení
130,-kč/hod + pevné prémie 2800,-, v hrubém 25000,-Kč + přesčasy
HPP, 25dní dovolené , závodní stravování - zvýhodněné stravování v kantýně
doprava do CTParku, akce pro zaměstnance i jejich rodiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
SOU vzdělání v oboru strojírenství - výhodou
Praxi jako brusič kovů / zámečník (výhodou)
Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
Časovou flexibilitu - práce v třísměnném provozu
Schopnost týmové práce, pečlivost, ochotu učit se novým věcem - zaučení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2258358  Datum zveřejnění: 16.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000 Kč/měsíc