Tesár/Zimmerman

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Zurich, Bern, Basel, Luzern, Švajčiarsko
Termín nástupu
jun - jul 2015 - prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
26 - 27 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novostavby a rekonštrukčné práce.
Stavba krovov a tesárske práce na stavbách
Rezanie a tvarovanie drevených dielov.
Zakladanie stavieb a tesárskych konštrukcií podľa situačných a vykonávacích výkresov.
Neubauten und Rekonstruktionsarbeiten.
Bau von Dachwerken und Zimmererarbeiten auf den Bauten.
Schneiden und Formung von Holzteilen.
Gründung von Bauten und Zimmerkonstruktionen nach den Situations- und Durchführungszeichnungen.

- zabezpečíme pracovné povolenie, ubytovanie, povinné zdravotné poistenie
- bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane vo Švajčiarsku
- bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov
(150-200 CHF/mesiac, v závislosti od kantonu)
- týždenné vyplácanie mzdy, príp. mimoriadne zálohy
- možnosť nadčasov
- nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu
- wir sichern die Arbeitserlaubnis, Unterbringung und Krankenversicherung
- kostenlose Verarbeitung der Jahressteuerabrechnung in der Schweiz
- Kostenlose Verarbeitung der Unterlagen für den Erwerb von Familienzulagen
(150-200 CHF/monatlich, abhängig vom Kanton)
- wöchentliche Lohnauszahlung
- Möglichkeit der Überstunden
- ständige Hilfe seitens Ihres Personalberaters

Cena za ubytovanie sa pohybuje v závislosti od kantonu v priemere od 450-800 CHF/mesiac.
Ubytovanie sa dá zaplatiť aj týždenne. Najčastejšie agentúra využíva hotelové ubytovanie.
Odvodové zaťaženie ( zdravotné poistenie, sociálne poistenie, dane) tvoria 30% z hrubej mzdy
zamestnanca.

Agentúra bude kontaktovať len tých uchádzačov ktorý vyhovujú stanoveným požiadavkám pre získanie pracovnej pozície !

- agentúra si vyhradzuje právo oslovovať len uchádzačov, ktorý
vyhovujú nami stanoveným požiadavkám.
Unterbringungspreis bewegt sich abhängig vom Kanton durchschnittlich ab 450-800 CHF/monatlich.

Es ist möglich, die Unterbringung auch wöchentlich zu zahlen. Am häufigsten nutzt die Agentur eine
Hotelunterbringung aus.
Abführungsbelastungen (Krankenversicherung, Sozialversicherung, Steuern) betragen 30% vom Bruttolohn des Arbeitnehmers.

Kontaktiert werden wir nur solche Bewerber, die vorgeschriebene Bedingungen erfüllen.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holdingová spoločnosť pôsobiaca v Stavebníctve vo Švajčiarsku.

Holdinggesellschaft mit Wirkung im Bauwesen in der Schweiz.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-samostatnosť
-flexibilita
-profesionalita
-osobný automobil podmienkou
- Professionalität
- Flexibilität
- Selbstständigkeit
- PKW – Bedingung

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2116299  Datum zveřejnění: 21.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 - 27 EUR/hodina