Specialista kvality - automotive

PERSONALISTÉ.CZ

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Jičín, Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou, Nymburk, Mladá Boleslav
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- analýza vad a spolupráce na jejich odstranění
- příprava a zavádění nových výrobků do sériové výroby v oblasti kvality
- komunikace se zákazníky nebo uvnitř projektu (v NJ, příp. AJ)
- provádění měření výrobků a zadávání dílů na zkoušky do laboratoří
- provádění měření na měrových přípravcích včetně vyhodnocení
- spolupráce s projektovými týmy
- tvorba dokumentace (Kontrolní plány, Pracovní postupy, atd.)
- provádění interní prověrky jakosti
- příprava projektů na dvoudenní produkce
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná nadnárodní společnost se sídlem na rozhraní Jičínska a Mladoboleslavska působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní nebo Němčina - aktivní
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
2
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- dobré vyjednávací schopnosti (směrem do firmy i k zákazníkovi)
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativní, energická osobnost zvládající stres

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
15
Adresa společnosti
JOHN FOX, s.r.o.
Československé armády 383/5 Zobrazit na mapě
500 03 Hradec Králové
ID: 1309746   Datum zveřejnění: 8.8.2012
Společnost: PERSONALISTÉ.CZ
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce