Specialista logistických projektů

PERSONALISTÉ.CZ

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Nymburk, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Jičín
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- vedení jednotlivých projektů v logistice
- optimalizace logistiky u zákazníků a dodavatelů
- tvorba a zefektivnění logistických konceptů v závodě
- tvorba interní logistiky v rámci projektů
- spolupráce na řešení úkolů ostatních útvarů, které navazují na činnost logistiky
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná nadnárodní společnost se sídlem na rozhraní Jičínska a Mladoboleslavska působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní a Němčina - aktivní
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
logistiky

Počet let praxe:
2
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- dobré vyjednávací schopnosti (směrem do firmy i k zákazníkovi)
- schopnost týmová spolupráce
- zkušenost s řízením projektů
- komunikativní, energická osobnost zvládající stres

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Ostatní průmyslová výroba
Počet zaměstnanců
15
Adresa společnosti
JOHN FOX, s.r.o.
Československé armády 383/5 Zobrazit na mapě
500 03 Hradec Králové
ID: 1309769   Datum zveřejnění: 8.8.2012
Pozice: Logistik
Společnost: PERSONALISTÉ.CZ
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce