Trainee program pro juniory technických oborů

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné absolventy VŠ technických oborů (i bakalářských programů), kteří se domluví anglicky a mají ambice získat zkušenost v mezinárodní společnosti s cílem se profilovat na managerskou pozici, včetně zahraničí stáže na pobočkách v cizině. Délka trvání programu je 30 měsíců.

Popis pozice:
- první 4 týdny informačně/pracovní pobyt v domovském závodě (od výroby až po administrativu), poté působení v zahraničí
- práce na přidělených krátkodobých i dlouhodobých projektech
- projekty napříč celou mezinárodní společností - práce na všech úrovních vedení společnosti
- spolupráce s týmem trainees (celkem 10-12 členů z celého světa)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- podpora dalšího rozvoje a vzdělávání kandidáta v oblasti leadershipu a managementu, metodologie Lean six sigma, obchodních dovedností atd.
- individuální mentor pro každého z trainee- zajímavá zkušenost s prací v zahraničí
- finanční hodnocení: odpovídající znalostem a zkušenostem
- perspektiva budoucího uplatnění v rámci společnosti

Informace o náboru

Praxe ve výrobních závodech v Teplicích, Hradci Králové i v zahraničí. Hledáme flexibilního uchazeče s ambicí získat zahraniční zkušenost a není překážkou vycestování do ciziny.
Nástup: dle dohody (1. třetina roku 2015)
Kontakt: [email protected], 74308551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost strojírenského zaměření s několika závody v ČR.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- absolvent technické VŠ (včetně bakalářských programů) s alespoň nějakou pracovní zkušností v oboru
- vhodné zejména pro absolventy s prokazatelnými úspěchy při studiu (dlouhodobé stáže apod.) nebo min. roční pracovní zkušeností
- dobrá znalost AJ podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- flexibilita, přizpůsobivost, ochota cestovat a pracovat v zahraničí
- proaktivní přístup, týmový hráč s dobrými komunikačními dovednostmi
- ambice pro osobnostní růst a pro směrování se na vedoucí pozici
- motivace dotahovat úkoly/projekty do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1698563  Datum zveřejnění: 8.1.2015