Obalový specialista

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení evidence všech používaných druhů pomocného balícího materiálu - výrobci, rozměry, vlastnosti, cena atd.
- stanovení systému pro balení nestandardního balení, konzultace s výrobními útvary
- vývoj obalů (samostatný i projektový)
- vypracování a zajišťování Technických balících listů pro všechny výrobky
- vedení agendy Technických balících listů včetně jejich distribuce
- zajišťování oprav kovových a dřevěných obalů, vč. evidence množství, cen a dodavatelů
- sledování stavu obalových kont u zákazníků – používání jejich systémů a jejich odsouhlasování stavu obalových kont se zákazníky
- zajišťování návratnosti obalů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá, samostatná a zodpovědná práce ve významné výrobní společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Sick-days, 13. a 14. plat, příspěvky na penzijní a životní pojištění, volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.)
- možnost vzdělávání a profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost, která neustále roste díky novým projektům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ technického směru
- praxe a přehled v obalové technice a účetnictví
- zkušenost se správou a zpracováním technické dokumentace
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- orientace v závodové logistice, oběhu obalů, jejich vlastnostech a balení
- zkušenosti s vývojem obalů výhodou
- AJ na středně pokročilé úrovni - schopnost psaní i mluveného jazyka
- řidičské oprávnění sk. B
- vytrvalost, odolnost proti zátěži, vstřícnost, koncepčnost, schopnost jednat s lidmi
- aktivní přístup, odpovědnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1701920  Datum zveřejnění: 16.5.2014