Konstruktér

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí úspěšné společnosti, která má vlastní vývoj a působí na poli výroby zařízení pro rekuperaci, výměníků atd?
Jste zapálení pro techniku, chcete být součástí vývoje nových výrobků a realizovat své nápady?

Pro rozrůstající se, českou společnost s mezinárodním působením, která posiluje své řady v oblasti technického inženýringu, hledáme KONSTRUKTÉRA.

Vaším úkolem bude aktivní práce na zákaznických specifikacích. Úzká spolupráce s technologií a výrobou. Práce v rámci malého týmu specialistů zajišťující celkové provedení zakázky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:
- zázemí rostoucí společnosti s velmi příjemnou atmosférou
- aktivní kolegy, kteří jsou nadšení pro svou práci
- dobré platové ohodnocení, další benefity
- možnost nástupu IHNED nebo dle dohody
- možnost profesního růstu v rámci expanze společnosti
- místo pracoviště Pardubice

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi sejdeme osobně a probereme podrobnosti.

Lidé pro Vás

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká výrobní společnost, výroba výměníků a zařízení pro rekuperace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ / VŠ technického směru (strojírenství)
- praxe v oblasti inženýringu (vývoj technologií, strojní konstrukce)
- aktivní znalost 3D CAD systémů (Solidworks, Inventor,..)
- znalost AJ výhodou
- zkušenosti/znalost montáže, sváření, obrábění a dalších strojírenských výrobních technologií velkou výhodou
- komunikativní osobnost, otevřenost, týmový hráč, ochota pracovat v širokém spektru kompetencí, všestrannost
- zákaznicky orientovaná osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1705155  Datum zveřejnění: 1.4.2014