Cctv, access - sales representative

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1400 - 1600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost z obchodní pozice?
Pohybujete se v oblasti CCTV, IP CCTV, SPS?
Rádi byste pracovali pro zahraniční společnost?

V tom případě nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:
• Průzkum obchodního prostoru v přiděleném segmentu (CCTV, ACCESS,..).
• Kontaktování nových potencionálních zákazníků, zjišťování jejich potřeb. Zjišťování jejich bonity a důvěryhodnosti.
• Sledování trendů trhu, konkurence, produktů.
• Vytváření nabídek dle schválených šablon (HOC, Excel, Word).
• Sledování realizace zakázky až do úplného dokončení – v případě potíží se aktivně podílí na jejich vyřešení.
• Po podpisu smlouvy se zákazníkem předání kompletní dokumentace.
• Proškolení zákazníka při předání systému do užívání.
• Reporting.
• Plnění nastavených cílů (objem, marže, cash flow).
• Udržování si znalostí o produktech.

lokalita: možnost práce z Bratilsvavy nebo z Prahy

Informace o náboru

Pošlete nám svůj životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost projektuje, dodává a instaluje protipožární, přístupové a kamerové systémy, stabilní hasicí zařízení, systémy požární detekce a ochrany zboží a další bezpečnostní a integrované systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:
• min. SŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné obchodní pozici v oblasti CCTV, IP CCTV, SPS alespoň 1-2 roky
• schopnost komunikace v oblasti IT/IP
• komunikativní znalost AJ
• výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
• schopnost samostatné aktivní akviziční činnosti
• proaktivní jednání, pozitivní přístup k řešení problémů, časová flexibilnost
• práce s PC (MS Office)
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1713067  Datum zveřejnění: 10.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400 - 1600 EUR/měsíc