Hlavní účetní

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Liberecký kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Výkaznictví (ČUS, IFRS)
- Přehled o daňových a účetních předpisech
- Komunikace s orgány státní správy
- Koordinace činností v účtárně a spolupráce s vedením pokladny
- Dohled na zpracování závěrek, konsolidaci účtů
- Práce v SAP - na denní bázi
- Příprava podkladů pro audit, účast u finančních auditů
- Zpracování reportingu a přehledů pro české vedení i zahraniční centrálu
- Komunikace a kooperace s ostatními odděleními společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí velmi silné zahraniční společnosti
- Rozvinutý systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, životní pojištění, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, včetně jazykového, mobil, notebook a další)
- Podpora osobního a profesního rozvoje
- Zaměstanecké akce
- Motivující mzdové ohodnocení

Informace o náboru

Pro velmi lukrativního mezinárodního zaměstnavatele s velmi příjemným pracovním prostředím hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici hlavní účetní.
Pokud hledáte novou profesní zkušenost a zároveň stabilní silnou společnost se zahraniční účastí, kontaktujte nás na: [email protected], 724308551.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Týmový pracovník s dobrými vůdčími a komunikačními schopnostmi
- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Znalost související legislativy
- Znalost práce v SAPu - praxe min. 2 roky - podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1760362  Datum zveřejnění: 1.8.2014