Kvality inženýr - Německo

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
západní Německo, Česká republika, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 53000 EUR/rok, dle zkušeností a znalostí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte dlouhodobé uplatnění v oblasti kvality v zahraničí?
Je pro Vás západní Německo vhodnou destinací?

Mateřský závod v západním Německu hledá naším prostřednictvím Kvality inženýra.

Společnost se zabývá sériovou výrobou primárně pro automotive (kovo-výroba, zalisování do plastu, montáž). Závod prošel v posledních letech technologickou modernizací a automatizací.
V mateřském závodu je zastoupena jak výroba, tak obchod a vývoj.
Tým kvality čítá ca 10 lidí a je zastřešen zmocněncem pro kvalitu QM.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient Vám může nabídnout:
- smlouvu na 1-2 roky a poté na dobu neurčitou
- relokační balíček až do výše 2000 EUR + pomoc při hledání vhodného ubytování v okolí
- ca 50 000 EUR/ročně + 3 000 EUR variabilní složka vázaná na plnění cílů s možností růstu
- 30 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost čítá přes 500 zaměstnanců ve vícero zemích. Mateřský závod v Z Německu čítá ca 250 zaměstnanců (výroba, obchod a vývoj).
Závod prošel v posledních letech řadou investic do výrobních technologií a automatizace.
Tento závod vyrábí primárně pro automotive klienty a pohybují se v oblasti sériové výroby (kovo-výroba, plasty, montáž).
Společnost má odbory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

kvalita - automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný adept by měl mít tyto znalosti a zkušenosti:
- technické vzdělání v oblasti kvality, stavby strojů, elektro-techniky
- min. 3 letou praxi ve výrobní sféře (automotive výhodou)
- dobrá znalost systémů řízení kvality ve výrobní sféře (znalost ISO TS a VDA výhodou, případně doučí), znalost SixSigma, FMEA, 8D report a dalších nástrojů užívaných v automotive
- dobrá znalost ERP systémů a MS Office
- pokročilá znalost AJ nebo NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1761415  Datum zveřejnění: 20.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 53000 EUR/rok, dle zkušeností a znalostí