Programátor

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Věnuji se vyhledávání kandidátů převážně do IT. V tuto chvíli několik mých klientů hledá vývojáře do oblasti východních Čech zaměřených na technologie JAVA nebo .NET či JavaScript.

Informace o náboru

S firmami v našem regionu spolupracuji dlouhodobě a vybudovala jsme si zde kvalitní a důvěryhodné vztahy založené na vzájemném partnerství.

Měla jsem příležitost poznat firmy do hloubky, jejich manažery, firemní kulturu, zvyky i požadavky. To mi umožňuje přiblížit kandidátovi firmu i konkrétní roli v týmu co nejvěrohodněji a zároveň jej nasměrovat do takové firmy, kde má šanci uspět.

Pokud se mi Vás podařilo zaujmout, ráda se s Vámi sejdu u kávy, čaje či piva, ať už u nás v kanceláři nebo jinde, kde to máte rádi.

Těším se na setkání s Vámi

Lucka Černohorská

+420 774 84 88 44

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývojářské společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Proč se máme potkat?
- ráda si popovídám o Vašem oboru a představách
- ráda Vám představím aktuální volné pozice
- pokud práci vysloveně nehledáte, setkání může být pouze informativní
- uděláte si tak přehled na trhu práce v IT
- pokud najdeme zajímavou příležitost, ráda Vás připravím na setkání ve firmě
- stejně tak Vám pomohu projít celým výběrovým řízením
- kdy vše dobře dopadne, ráda budu nápomocná i po dobu Vašeho zapracování ve společnosti
Jsem součástí personálně-poradenské kanceláře personalisté.cz, která na trhu východních Čech působí více než 6 let.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1777323  Datum zveřejnění: 22.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 70000 Kč/měsíc